Anasayfa / makaleler / Nero Balls Şikayet Var mı ?

Nero Balls Şikayet Var mı ?

Nero Balls Şikayet Var mı

Öncelikle şunu belirtmeliyizki nero balls şikayet hattı diye bir mecra yok. Tüm satış yapanlar kendi müşterileri ile ticari muhataplık halinde. Yani X bir kişi X bir firmadan ürün alıyorsa sadece o firma yani faturası yazan şirket ticari muhatabı oluyor alıcı kişinin. Aynı ürünü satan internet üzerinde yüzlerce firma olabilir. Bu durumda kişi satın aldığı yerle ürün hakkında görüşebilir. Satın almadığı bir firmayı suçlaması hukuk dışıdır.

Ürünlerimizde orjinallik garantisi vermekteyiz. Şuı ana kadar sattığımız orjinal neroballs tabletlerinden hiçbir şekilde şikayet almadık.

Nero Balls Kullanıcılar Ne Diyor, Şikayet varmı

şikayet varmı

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizleri arayabilirsiniz. Kullanım kılavuzu ürün ile beraber sizlere gönderilmektedir.

Aldığınız Firmaya Nasıl Ulaşırsınız

Aldığığınız firmaya ulaşamıyorsanız bunu çok basit birşekilde yapabilirsiniz. Size ürünü yollayan firmaların tüm bilgilerini size gönderen kargo şirketine giderek öğrenebilirsiniz. Şikayetçi olmak için bu bilgileri edinmeniz yararınıza olacaktır. Kargo şirketinden gönderici firmaya ait tüm bilgileri edinmeniz mümkündür.

Hakkında admin